Gastenlijst

Gegevens worden hier getoond als gasten dit hebben aangegeven op het inschrijfformulier.

 

Jeroen Aarse
Boerdam B.V.

Bjorn Aarts
Rabobank

Dick Altena
YACHTWASH

Frank Arendsen
Harrie Arendsen

Hubald van Ark
Gemeente Zwolle

Petra Augustijn
Augustijn Communicatie BV

Eline Bakker
Eline Bakker

Jorian Bakker
Provincie Overijssel

Merlijn de Bakker
Energy Exchange Enablers B.V.

Wybren Bakker
D66 Overijssel

Rianne van Beek
Provincie Overijssel

Karst Beens
Tebezo Waterbouw & Nautische Dienstverlening

Maurice Beijk
Reinteninfra

Paul Bekhuis
Volker Wessels

Nicole de Bekker
CyBe Construction

Gerard Beltman
De Groot Vroomshoop

Christian Beuzel
ABC Development

Anne Bijl
Provincie Overijssel

Jan Blonk
Wagemaker

Ilse van Bodegom
Uzin Utz Nederland bv

Sacha de Boer
Julia Wolff Management

Maarten Boer
Buutvrij for life

Roy Bolscher
Bolscher, meerdanvlees

Arja Boon
Eb en Vloed

Pim Boonekamp
ING Groenbank

Ans Boots
De Boerhaave

Rob Borgerink
Jotem Waterbehandeling BV

Rens Borgers
EcoBouwSalland

Peter Bos
Texperium

Arnold Bouman
STORM in Recruitment

Jan-Paul Boutkan
Gemeente Enschede

Léon H.G. Bouwman
AkzoNobel-SikkensVerkoop

Jessica Brandwagt
Handen en Hersens

Laura de Bresser
StartGreen Capital/Energiefonds Overijssel

Leander Broere
Natuur en Milieu Overijssel

Han Brunnekreeft
Brunelco Technolopgy Group BV

Naomi Bugter
Libema Beurzen & Evenementen - Omnisport Apeldoorn

Victor van der Chijs
Universiteit Twente

Regien Courtz
VVD Overijssel

Frank ten Dam
BTL Realistaie BV, Vestiging Hengelo

Ruud Damhuis
Dura Vermeer

Mark Dijkhuis
Schröder Vastgoed

Erik Dolman
AirForce2Energy BV

Gerrit Dommerholt
Jotem Waterbehandeling BV

Freerk Dommershuijzen
Provincie Overijssel

Maarten van Dongen
Natuur en Milieu Overijssel

Radboud Dood
Energiefonds Overijssel

Léon Dorgelo
Vrolijke Momenten

Renate van Drimmelen
provincie Overijssel

Theo Duijker
Enspiratie

Boudewijn Eindhoven
TIC©K Consultancy

Rianne Engels
O-utrecht

Hans Erdmann
Claessens Erdmann design

Emiel van Est
Courage Candy

W.H. Fij
Universiteit Twente

Wessel Fletterman
Estis Design

Joachim Geerdink
Joachim Geerdink

Bas van der Geest
Gebr. van der Geest, Schilder- en Vastgoedonderhoud

Jeroen Gerfen
Uzin Utz Nederland

Theo Gerrits
Totaal Organisatie

Johan Van Gerven
Kadans Science Partner

Kai Giese
Oranjeadviseurs

Dick Glaser
Living Green

Bart Groen
ADG-dienstengroep

Monique van Haaf
Provincie Overijssel

Gert Hamberg
Traffic 2000 bv

Sander ter Harmsel
LKSVDD architecten

Antal Hartman
Antea Group

Max Haxe
SolarCycleNL

Rob Heetland
provincie Overijssel

Menno ten Heggeler
provincie Overijssel

Marco Heida
Internet of Things

Carolien Heijnen
Maak Waar | circulair meubilair

Marcel Hein
WebHare bv

Sander Heitbaum
NTP Groep Enschede

Marieke van Helvoort
Pioniers Overijssel

karen hemink
nooitmeerhaast

Ron Hendriks
Van Beek -Grip op Energie

Berry Hendriks
CyBe Construction B.V.

Marieke Hendriks
Zorra Libre

Mark Hetsen
Base Group Holland BV

Eddy van Hijum
Provincie Overijssel

Raijmond Hilbelink
Spyke Security B.V.

Chris van de Hoef
Provincie Overijssel

Jantsje op de Hoek
Provincie Overijssel

J.J. Holterman
Antea Group

Gert-Jan Ten Hoor
CNB Climate Neutral building

wouter ten Hove
BBD bouwmanagement

Wouter Huese
Anderkant.nl

Trudy Huisman
Economic Board Regio Zwolle

Marleen ter Huurne
Gemeente Enschede

Ellis Immerzeel
Provincie Overijssel

paul in 't Velt
PNO Consultants

Ferna Jalink
Windesheim / GreenPAC iLab

André Jansen
Maangroup

Rudie Jansman
Regioacademy

Ab de Jong
KWS Infra Zwolle

Nerma Kadric
Dijkoraad

Alex Kalden
BeheerCiviel

Chris van Kampen
Universiteit Twente

Aad Kant
Antea Group

Christiaan Kats
House2Start

Suzanne Kemps
Frismakers / Proud Breast

Gerrit Jan Kerkdijk
Reef Infra - Strukton Civiel Noord Oost

Fred Kerkhof
Provincie Overijssel

Berto Kerstholt
Hellemans Consultancy

Lieke Kiekebosch
Provincie Overijssel

Karin Klaver
Klaver4all BV

Chantal Klaver
Stayawaykey

Arjo Kleinhuis
Provincie Overijssel

Rianne Knippels
Provincie Overijssel

Paul Koekkoek
gemeente Enschede

Ruud Van der Koelen
Van der Jeugd Architecten

Marjo Koldeweij
provincie Overijssel

Han Kooistra
Runcimanconsultancy

Yvonne Koolhaas
Provincie Overijssel

Rob Korten
Adbrevio

Annemieke Koster
Enschede Textielstad

Kees Koster
Provincie Overijssel

Joris Krabbenborg
Carel Lurvink

Bert Krale
Gemeente Staphorst

Freek Kranen
KranenDGO

Iwan Kreft
LDR-Lighting

Petra Kremer
Communicatie Kracht

Frank Kresin
DesignLab Universiteit Twente

Ivar Kriijgsman
The Green East B.V.

Ivar Krijgsman
The Green East B.V.

Joost Kroes
ToekomstSterk BV

Anneloes Krone
Provincie Overijssel

Olaf Kroondijk
Rabobank Enschede-Haaksbergen

Yassin Kwyasse
zuivermedia

Rene Lamain
Bosch Thermotechniek B.V.

Laurens de Lange
Unica Groep

Minze Leistra
Cibap Vakschool voor verbeelding

Iris Lit
O-Utrecht

Jonas Louisse
Groene Wolven

linda louwissen
Linda Louwissen Coaching & Consulting

Sebastiaan Luchies
Koopmans Bouw b.v.

Julius Lurvink
Carel Lurvink bv

Robert Mathlener
Cleantech Regio

Monique van Meel
Authentieke.organisatie

Ynte van der Meer
Kennispoort Regio Zwolle

Nelleke Mein-Kamminga
Tuinontwerpbureau Creagroen

SWA van de Moesdijk
Architecten_Lab

Remond Molenkamp
Remond Bouwsamenwerking

Hinke Mulder
Universiteit Twente

Tram Anh Nguyen
Gemeente Steenwijkerland

Matthijs Nijboer
Natuur en Milieu Overijssel

Heleen Nijenhuis-Burgwal
Bureau Beeldtaal Filmmakers

Charles Nijssen
Nijssen Advies

Stefan Nijwening
Vechtstromen

Gonnie Nikamp
Blinck Media & Webdesign Buro

Ben Noorman
IAA Architecten

Roy Oosten
roy oosten

Pieter van Os
Reversed Concepts

Bert Otter
Novel-T

Sjoerd Overeem
van wijnen

Pieter Parmentier
ENF Foundation

Dylan Perales
Energiefonds Overijssel

Mathijs Perton
Provinciale staten Overijssel

André Polm
DutchNeem

Kenny Pool
Dell Technologies

Arnout Potze
Nieuwe Energie Overijssel

Anja Prins
Gemeente Losser

Alexander Prinsen
The Zero Waste Consultant

Iris Pronk
The Green East

Elize Radema
Gemeente Enschede

Ingrid Regelink
Watereducatieplatform

Hellen Vd Rest
The Loner77

André Reurink
Kamer van Koophandel

Henk Reyers
Sport & bewegingscentrum de Scheg

Madelon de la Rive Box
Atelier Madelon de la Rive Box

Eric Roetman
Windesheim

Karin Rog
ReintenInfra B.V.

Karst Rook
Kleissen

Bouwien Rutten
Provincie Overijssel

Bram Schats
BINX Smartility

Peter Bas Schelling
P.B. Schelling Services

Marijke Schipper
Gemeente Twenterand

Erik Schippers
De Gouden Pompoen, streekkruidenier - webshop - bezorgservice

Hans Scholten
Energy Watch

Jan-Jaap Scholten
De Nieuwe Akker

Mark Schopman
KP Interieur

Marianne Schouten
Een Goede Zaak & Local People

Gerard Schröder
Schröder Vastgoed

Frans Schuitemaker
STMK Support BV

jan Schuttenbeld
Twee "R" Recycling Groep BV

Andries Smids
O-utrecht

Michiel Smit
Michiel G.J. Smit Redactie en journalistiek

Jan Smit
Rouwmaat

Theo Smits
Theo Tekst + Fotografie

Geert Sol
The Green East

Judith Spaltman
Vindsubsidies (Idox Netherlands B.V.)

Peter Spelt
Van Wijnen

Wouter Stadhouders
StadLandWater

maarten stam
nooitmeerhaast

Gerry Stegeman
Gemeente Deventer

Jan Steggink
Stegginkinfra

Erik Stegink
Piggy's Palace

Michiel van der Stel
Van Ginkel Holding bv.

Jan Straatman
Balance & Result

Marco Strijks
Saxion / Novel-T

Niek Stroeve
Saxion Hogeschool

Henk Temmink
Leferink Office Works

Feike Tibben
Provincie Overijssel

B.D. (Bert) Tijhof
gemeente Rijssen-Holten

Cees Timmer
Provincie Overijssel

Jan Timmers
De Maatschappij

Renzo Toma
NLInvesteert

Ando Tuininga
Pure Africa Coffee

Jolande Upper
Zonnegilde B.V.

Edwin De Veen
Mennekes eMobility

André van der Vegt
Dura Vermeer Infra Regio Oost, vestiging Zwolle

René Veldkamp
Veldkamp Infra Totaal BV

Menny Vellener
De Boerhaave, Etty Hillesum Lyceum

Eric Van Veluwen
De valeouwe

René Venendaal
BTG Biomass Technology Group BV

Harold Viscaal
Grip op succes

Gerrit Visser
Innovi bv

Hanna van Vonderen
Provincie Overijssel

Claartje Vorstman
Rijkswaterstaat

Rutger Vrielink
Stichting Pioneering

Jan de Vries
De Vries nutrition solutions

Guido de Vries
Guido de Vries

Jolanda Vrolijk
Provincie Overijssel

Gerdo Waanders
BBD Bouwmanagement B.V.

Remco Wagemakers
DPM | Duurzaamheid in Podia en Musea B.V.

Jolanda Walman-Mostert
Provincie Overijssel

Giljam Wartena
Rabobank Enschede-Haaksbergen

Hanneke van de weg
gemeente Deventer

Henco van der Weijden
Compassionate Leadership

Patrick Welman
Welman Management en Advies

Jan Wienk
Dura Vermeer Infra Hengelo

Godelieve Wijffels
Gemeente Zwolle

Daphne de Witte
The Green East

Daphn de Witte
The Green East

Anneloes van der Woude
NVB Vereniging voor ontwikkelaars en bouwondernemers

Jan Wullink
Duurzaamsport

Guus Zeilemaker
PHI Architectuur

Marien Zeilstra
Salland cider el-cid

Aron Zomer
Saxion Hogeschool

Jouke Zomer
Monolith creatieve media

Mark Zwart
Estis Design